kandydatów

Etat Młodszy specjalista (zpu)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Młodszy specjalista (zpu)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3030
OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie i realizowanie korespondencji przychodzącej zewnętrznej zgodnie z art.. 35 Kodeksu postępowania administracyjnego. Opracowywanie planów wieloletnich i rocznych realizacji zadań w zakresie utrzymania wód i urządzeń wodnych, budowli przeciwpowodziowych. Określania potrzeb finansowych dla planowanych zadań utrzymaniowych i wnioskowanie o środki na realizację. Prowadzenie postepowań administracyjnych, o których mowa w art. 191 ustawy Prawo wodne. Uzgadnianie projektów decyzji na podstawie art. 53 ust. 4 pkt oraz 60 ust. Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Prowadzenie ewidencji urządzeń melioracji wodnych oraz zmeliorowanych gruntów. Bieżąca analiza kosztów zadań utrzymaniowych i końcowe rozliczenie zadań. Uzyskiwanie wymaganych prawem decyzji pozwalających na prowadzenie prac utrzymaniowych.- Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe preferowane na kierunkach: inżynieria środowiska, gospodarka wodna lub pokrewne. Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagane umiejętności: komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pisania i redagowania tekstów, biegła znajomość obsługi komputera w tym obsługa pakietu MS Office. Wymagana znajomość przepisów ustawy Prawo wodne.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach