kandydatów

Etat Elektromechanik pojazdów ciężarowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Elektromechanik pojazdów ciężarowych
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/1095
OBOWIĄZKI:
Samodzielne dokonywaie analizy, diagnostyki i napaw, zamawianie odpowiednich części do pojazdów celem ich wymiany. Dbanie o powierzone narzędzia i sprzety. Dodatkowym atutem z pewnością będzie znajomość elektryki, elektroniki, obsługi programów diagnostycznych . Praca głównie przy pojazdach ciężarowych 75%, 20% osobówki, 15% dostawcze. Wymagany brak nałogów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: doświadczenie zawodowe jako mechanik (wymagany staż - lata: 10)
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość mechaniki ciężarowej[Umiejętność 1] : elektromechanika pojazdowa[Inne] : Witam, poszukujemy osoby na stanowisko mechanika ciężarowego,dostawcze oraz osobowe. Praca w stabilnej i renomowanej na rynku firmie- DAREX Naprawa Samochodów Ciężarowych i Osobowych, Mechanika i Elektryka, Dariusz Drewniok- niezależny serwis VOLVO i RENAULT. Siedziba firmy znajduje się w Rudzie Śląskiej.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej