Etat Zastępca naczelnika wydziału edukacji - oferta konkursowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Zastępca naczelnika wydziału edukacji - oferta konkursowa
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/21/1253
OBOWIĄZKI:
wspomaganie Naczelnika Wydziału Edukacji w zarządzaniu i nadzorze nad realizacją zadań oraz pracą poszczególnych pracowników w celu prawidłowego funkcjonowania Wydziału; koordynowanie spraw związanych z ewidencją niepublicznych szkół i placówek oraz spraw w zakresie finansowania niepublicznych szkół i placówek; bieżące weryfikowanie danych, w tym do bazy Systemu Informacji Oświatowej; sporządzanie materiałów i analiz z dziedziny oświat dla organów powiatu; współpraca z organami nadzoru pedagogicznego w zakresie określonym w przepisach prawa oświatowego i wykonywanie zaleceń Kuratora Oświaty; koordynowanie spraw związanych z planowaniem zadań naborowych do szkół ponadgimnazjalnych Powiatu oraz nadzorowanie przebiegu procesu elektronicznej rekrutacji; analizowanie arkuszy organizacyjnych szkół i placówek oświatowych w zakresie zgodności z obowiązującym prawem oświatowym; koordynowanie spraw dotyczących szkolnictwa specjalnego oraz kierowania nieletnich do młodzieżowych ośrodków wychowawczych oraz młodzieżowych ośrodków socjoterapii; koordynowanie przygotowania projektów informacji o stanie realizacji zadań oświatowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

wymagane 5 lata stażu pracy w tym 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczy, w jednostce oświatowej lub w organie prowadzącym bądź nadzorującym jednostki oświatowe; szczegółowe informacje w ogłoszeniu o naborze na stronie: www.bip.tarnogorski.pl

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach