kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Księgowy
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2970
OBOWIĄZKI:

- Współpraca i wsparcie pracowników działu prawa i administracji.Tworzenie działu księgowości międzynarodowej.Analiza i dbałość o wynik finansowy kancelarii. Obsługa klientów w zakresie rachunkowości. Przygotowanie pisemnych opinii, pism do stron. Konsultacje księgowe. Telefoniczny kontakt z urzędami sądami i klientami. Wdrożenie procedur cyfrowych elektroniczny obieg dokumentów. - Firma oferuje: Możliwość rozwoju i awansu. Wpływ na rozwój firmy. Atrakcyjne wynagrodzenie zależne do poziomu wiedzy i zasług na rzecz rozwoju firmy. Wsparcie zespołu. Pracę dla klientów międzynarodowych z rynku DACH. - Miejsce wykonywania pracy: Katowice oraz praca zdalna w miejscu zamieszkania. - Godziny wykonywania zlecenia - do ustalenia z pracodawcą.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie lub wyższe. Doświadczenie zawodowe: przy wykształceniu średnim 5 lat na stanowisku Księgowej, przy wykształceniu wyższym staż pracy nie jest wymagany. Mile widziane kursy zawodowe. Wymagana umiejętność biegłej obsługi komputera MS 365. Wymagana bardzo dobra znajomości programu MS Office, ponadto mile widziane Dynamics, SAP, SAGE DATEV itp. Wymagana wiedza z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego , analiz finansowych. Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie , j. niemiecki będzie dodatkowym atutem. Własna inicjatywa i gotowość do wsparcia pracy zespołowej. Gotowość do udziału w szkoleniach. Na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

25 - 45 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach