kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu miejsce pracy: Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Inspektor
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1402
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na stanowisku specjalisty do spraw zamówień publicznych wykonuje między innymi czynności polegające na:- przygotowywaniu i przeprowadzaniu procedur udzielania zamówień publicznych w zakresie objętym ustawą Prawo zamówień publicznych i zamówień o wartości poniżej kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt.1 ustawy oraz w innych trybach pozaustawowych, - prowadzeniu ewidencji wniesionych wadiów, - przygotowywaniu projektów umów w ramach prowadzonych postępowań oraz uzgadnianiu ich treści z Radcą Prawnym, Głównym Księgowym oraz Dyrektorem Finansowo-Administracyjnym,- czuwaniu nad ciągłością realizowanych umów oraz zleceń inicjując proces ich kontynuacji,- wprowadzaniu danych do wewnętrznych i zewn ętrznych systemów informatycznych obsługujących proces zamówień publicznych,- przygotowywaniu danych do projektu planu zamówień publicznych i uczestnictwie w jego opracowaniu,- opisywaniu faktur i rachunków pod względem zgodności ze zleceniem lub umową,- sporządzaniu sprawozdań i informacji, sporządzaniu projektów pism, przygotowywaniu dokumentacji do archiwizacji,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe drugiego stopnia, (preferowane prawo, administracja, zarządzanie, ekonomia) doświadczenie zawodowe*: minimum 3 lata na stanowisku związanym z zamówieniami publicznymi po stronie Zamawiającego, uprawnienia: pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, przeciwko kandydatowi nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, wiedza z zakresu przepisów prawa zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do tej ustawy i umiejętność ich stosowania w praktyce, bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office), bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania, nieposzlakowana opinia.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu