kandydatów

Etat Specjalista ds elektrycznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie miejsce pracy: Jaworzno

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Specjalista ds elektrycznych
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/21/0639
OBOWIĄZKI:
Projektowanie instalacji elektrycznych; Wykonywanie dokumentacji projektowej, powykonawczej i technicznej z zakresu instalacji elektrycznych; Rozwiązywanie problemów technicznych u Klientów i wewnątrz firmy; Wykonywanie analiz i opracowań technicznych; Przygotowywanie kalkulacji wraz z ofertowaniem; Nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy zewnętrzne i pracowników SCE; Nadzór i ocena pracy instalacji elektrycznych będących własnością Spółki; Nadzór nad umowami na dostawę energii elektrycznej dla SCE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych, OBSŁUGA KOMPUTERA[Umiejętność 1] : Świadectwo Kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych E1i D1 ;Znajomość Prawa Energetycznego,

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie