kandydatów

Etat Specjalista ds technicznych - dyspozytor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie miejsce pracy: Jaworzno

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Specjalista ds technicznych - dyspozytor
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/21/0640
OBOWIĄZKI:
Dysponowanie i kontrola dotrzymywania zadanych parametrów nośnika ciepła dostarczanego przez źródła (Elektrociepłownie, Kotłownie), Nadzór i monitorowanie parametrów nośnika ciepła w sieciach, stacjach wymienników i kotłowniach, Analiza danych w celu optymalizacji pracy sieci ciepłowniczej, Organizowanie i koordynowanie robót awaryjnych zabezpieczających ciągłość dostawy ciepła, Koordynacja prac eksploatacyjnych, konserwacyjnych, remontowych oraz inwestycyjnych prowadzonych na terenie Spółki, Współpraca ze służbami dyspozytorskimi źródeł i odbiorców, Przyjmowanie i przekazywanie właściwym komórkom, zewnętrznych zgłoszeń i interwencji, Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym standardem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW
Uprawnienia: kurs-uprawnienia SEP
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ PRAWA ENERGETYCZNEGO, OBSŁUGA KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie