kandydatów

Etat Pracownik socjalny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu miejsce pracy: Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1405
OBOWIĄZKI:
Dyrektor MOPS w Sosnowcu ogłasza nabór na stanowisko pracownik socjalny w Zespole Pracy Socjalnej. Umowa na czas określony, pełny etat.Wykształcenie zgodne z Ustawą z dn. 12.03.2004 o pomocy społecznej: szkoła policealna, wykształcenie wyższe uprawniające do pracy w zawodzie Pracownik Socjalny.Zakres obowiązków:1. Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych2. Prowadzenie pracy socjalnej z wykorzystaniem metod pracy socjalnej3. Praca socjalna ze środowiskiem lokalnym przy współdziałaniu z organizacjami i społecznościami lokalnymi4. Udzielanie wskazówek i pomoc w zakresie rozwiązywania spraw życiowych oraz informowanie o dostępnych formach pomocy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu

Wymagania inne:

Obsługa programu POMOST. Umiejętność pracy w zespole. Umiejętność nawiązywania kontaktów. Znajomość przepisów ustawy o pomocy społecznej, KPA, ustawy o pracownikach samorządowych, o ochronie danych osobowych. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i o korzystaniu w pełni z praw publicznych. Oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub skarbowe. Nieposzlakowana opinia.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 920 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu