kandydatów

Etat Pomocnik kierowcy do rozwożenia sprzętu agd

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Pomocnik kierowcy do rozwożenia sprzętu agd
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0906
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku pomocnik kierowcy samochodu dostawczego typu kontener (3,20 m), transport, załadunek i rozładunek sprzętu ADG (zespół 2 osobowy) na terenie woj. Śląskiego. Rodzaj umowy (umowa o pracę, umowa zlecenie) oraz czas pracy do uzgodnienia z pracodawcą. Wyjazd w trasę z Katowic ul. Miedziana 15. Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, kultura osobista, chęć do pracy, mile widziane prawo jazdy kat. B. Osobisty kontakt możliwy wyłącznie po kontakcie telefonicznym, pracodawca umawia na spotkanie na terenie Katowic.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w określonym stanowisku

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich