kandydatów

Etat Pracownik magazynu - E-commerce

Firma: Tono miejsce pracy: Sosnowiec

Ogłoszenie numer: 6042627, z dnia 2021-11-19

Tono

Sklep Internetowy z odzieżą damską.

W związku z dynamicznym rozwojem sklepu internetowego tono.pl poszukujemy do naszego zespołu osoby do pracy w magazynie.

Pracownik magazynu – obsługa zamówień w sklepie internetowym.

Pracownik magazynu - E-commerce

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • realizacja zamówień internetowych (przygotowanie, zabezpieczanie i pakowanie paczek do wysyłki),
  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw towarowych,
  • kontrola poprawności i kompletności dokumentacji wysyłkowej
  • terminowa obsługa przesyłek zgodnie z obowiązującymi standardami pracy.

Wymagania

  • silnej motywacji do pracy,
  • uczciwości, punktualności i odpowiedzialności,
  • dokładności,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • dbałości o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy

  • warunki pracy w obiekcie biurowo-magazynowym,
  • pracę od zaraz,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • praca w godzinach 9-17,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę,
  • premię na jasnych zasadach,
  • parking dla pracowników.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-11-2021
Wyświetleń: 170