kandydatów

Etat Młodszy wychowawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Młodszy wychowawca
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0602
OBOWIĄZKI:
Organizacja i prowadzenie zajęć wychowawczych oraz sprawowanie opieki nad grupą dzieci i młodzieży. Zapewnienie pomocy w nauce, organizacja czasu wolnego, zabaw, zajęć sportowych oraz rozwoju zainteresowań: współpraca z rodzicami, instytucjami w celu zapewnienie wychowankom warunków prawidłowgo rozwoju oraz pomocy w trudnych sytuacjach. Pomoc w opiece nad dzieckiem niepełnosprawnym. Praca na trzy zmiany 9-21/13-21/21-9.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe w kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizacje, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo wychowawczą lub na dowolnym kierunku, uzupełnione studami podyplomowymi z zakresu psychologii, pedagogiki, nauki o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Wymagane doświadczenie w pracy z grupą dzieci i młodzieży. Umiejętność pracy w zespole, zdecydowanie w działaniu, konsekwencja, operatywność, mile widziana umiejętność gry na instrumencie

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach