kandydatów

Etat Pakowacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Bieruń

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pakowacz
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/21/1546
OBOWIĄZKI:

Przejmowanie zmiany od poprzednika, oraz przekazywanie zmiany następcy informacji o rodzaju realizacji zlecenia; organizowanie stanowiska w taki sposób, aby zachować czystość na stanowisku pracy, oraz w jego obrębie; kontrolowanie jakości produktu pod względem wizualnym, sprawdzanie opakowań pod kątem prawidłowości oznakowań, nadruków, szczelności, czystości i właściwego rodzaju, oraz niezwłoczne zgłaszanie wątpliwości i nieprawidłowości brygadzistom lub leaderom; utrzymywanie w czystości hali, stołów pomocniczych; znajomość procedur i norm związanych z realizowanym copackingiem; wypełnianie dokumentacji z przebiegu pracy; wyjaśnianie niezgodności i reklamacji; pomoc organizacyjna w przeglądach technicznych urządzeń

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziana książeczka sanepid lub gotowość do wykonania badań sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 192 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach