kandydatów

Etat Pakowacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pakowacz
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3092
OBOWIĄZKI:

- Pakowanie produktów spożywczych przy linii produkcyjnej, kontrola jakości opakowań gotowego produktu, sortowanie i układanie gotowego produktu na palety. Wykonywanie założonych norm produkcyjnych. Utrzymywanie porządku swojego stanowiska. - Miejsce wykonywania zlecenia: Siedziba firmy Katowice oraz teren całego kraju. - Zlecenie wykonywane według potrzeb zleceniodawcy, również w soboty, niedziele.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagane umiejętności: samodyscyplina, dokładność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu. Mile widziana umiejętność obsługi specjalistycznego sprzętu do pakowania (foliowania) towarów. Mile widziana umiejętność zabezpieczania towarów przed uszkodzeniem. Wymagana gotowość do podjęcia pracy na terenie całego kraju.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach