kandydatów

Etat Operator maszyn

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Operator maszyn
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0752
OBOWIĄZKI:

Branża górnicza/ okołogórnicza - obsługiwanie maszyn produkcyjnych, - zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów, - dbanie o czystość stanowiska pracy, - zajmowanie się konserwacją urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa o pracę na czas określony min. 2 lata MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-pt, godz. 6:00-12:00, podstawowy system i rozkład czasu pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

Wykształcenie dowolne, umiejętności: praktyczna znajomość rysunku technicznego, znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikometr), wiedza z zakresu technologii ślusarskich - dobór odpowiednich narzędzi

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-11-2021
Wyświetleń: 117