kandydatów

Etat Referent ds. kadr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Referent ds. kadr
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1471
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań na danym stanowisku:- obsługa kadrowa pracowników placówek oświatowych, - przygotowywanie dokumentacji związanej z zawieraniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,- prowadzenie teczek akt osobowych,- ewidencja nieobecności pracowników,- sporządzenie zaświadczeń o zatrudnieniu,- sporządzanie raportów i zestawień kadrowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne - formalne:- obywatelstwo polskie, jednak o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2019 r. poz. 1282);- wykształcenie: średnie ogólnokształcące lub średnie branżowe w obszarze administracyjno-usługowym (AU) w następującej grupie: Technik prac biurowych, Technik ekonomista, Technik administracji lub wykształcenie wyższe o kierunku: ekonomicznym lub administracyjnym;- doświadczenie zawodowe: min. 3 letni staż (wykształcenie średnie) lub 2 letni (wykształcenie wyższe) w obszarze obsługi kadrowej;- umiejętność biegłej obsługi komputera.Wymagane dodatkowe:- mile widziana znajomość naliczania wynagrodzeń;- znajomość przepisów prawa: ustawa o pracownikach samorządowych, ustawa o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego wrazie choroby i macierzyństwa, ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawa Karta nauczyciela oraz kodeksu pracy;- umiejętność obsługi komputera weryfikowana poprzez aplikowanie na to stanowisko wyłącznie drogą elektroniczną.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej