kandydatów

Etat Operator urządzeń ciepłowniczych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Operator urządzeń ciepłowniczych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3134
OBOWIĄZKI:
- Operatywne i bieżące kierowanie ruchem urządzeń energetycznych i gazowych na terenie kotłowni gazowej w sposób zapewniający pełne i racjonalne utrzymanie parametrów pracy (jakość, ciśnienie, temperatura). Utrzymanie w ruchu aparatury kontrolno pomiarowej, służącej do kontroli i sterowania procesami technologicznymi. Prowadzenie i kontrola ruchu urządzeń kotłowni gazowych SUM, lokalnych sieci cieplnych SUM wraz z wymiennikowniami SUM i węzłami cieplnymi zlokalizowanymi na terenie Katowic, Zabrza, Sosnowca, Bytomia oraz zapewnienie obsługi i kontroli urządzeń AKPiA tam zabudowanych. Prowadzenie codziennych czynności eksploatacyjnych zgodnie z wytycznymi zawartymi w opracowaniu Zakres codziennych czynności w kotłowni. Monitoring parametrów sieci przesyłowych, wymiennikowni i kotłowni. Ewidencjonowanie danych dotyczących pracy kotłowni i wymiennikowni. Prowadzenie książki raportów dziennych. Usuwanie zakłóceń w ruchu kotłowni, wymiennikowni i sieci cieplnych na terenie SUM w Katowicach. Przeprowadzanie planowego obchodu urządzeń i sieci. Wykonywanie zadań pomocniczych wyznaczonych przez przełożonego. Znajomość sposobów uruchamiania i zatrzymywania kotłów wraz z osprzętem.Utrzymywanie czystości na zewnątrz Centrum Ciepłowniczego (place, drogi, trawniki, chodniki itp.) i wewnątrz (pomieszczenia techniczne, dyspozytornia, pomieszczenia socjalne, jadalnia, łaźnia na terenie Centrum Ciepłowniczego).- Miejsce wykonywania pracy: Centrum Ciepłownicze, Katowice ul. Medyków 2A - Równoważny system czasu pracy. Godziny pracy: 7:00-19:00, 19:00-7:00. Praca również w soboty, niedziele i święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Dyspozycyjność

Wymagania inne:

Doświadczenie NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach