Etat Pracownik gospodarczy w budynku dydaktycznym "b" (38/agm/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracownik gospodarczy w budynku dydaktycznym "b" (38/agm/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3121
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 38/AGM/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO W BUDYNKU DYDAKTYCZNYM "B".- Zakres obowiązków:1. sprzątanie wokół budynku,2. prace transportowe przy przeprowadzkach wewnątrz budynku,3. transport materiałów z magazyny,4. transport mebli pomiędzy budynkami5. wykonywanie drobnych prac naprawczo-remontowych,6. pomoc przy organizacji inauguracji, Święta Szkoły oraz innych organizowanych imprez w Uczelni,7. wysypywanie śmieci z kubłów,8. koszenie trawników, grabienie trawy i wysypywanie jej do pojemników na śmieci,9. napełnianie skrzyń przeciwpożarowych, 10. czyszczenie rynien odpływowych, 11. odśnieżanie chodników na posesji budynku; odbijanie lodu z chodników z zastosowaniem środków zapobiegających gołoledzi; odśnieżanie dachów, zbijanie zwisających sopli lodu, 12. pomoc przy różnych pracach w innych budynkach według potrzeb. - Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00 w obiekcie dydaktycznym B przy ulicy Bogucickiej 3a.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- wykształcenie podstawowe,- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,- praca w zespole.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach