kandydatów

Etat Sprzątaczka w budynku dydaktycznym "c" (39/agm/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Sprzątaczka w budynku dydaktycznym "c" (39/agm/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3122
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 39/AGM/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: SPRZĄTACZKI W BUDYNKU DYDAKTYCZNYM "C".- Zakres obowiązków:1. bieżące sprzątanie pomieszczeń wynikające z przyporządkowanego rejonu,2. utrzymywanie w czystości wydzielonego rejonu pracy,3. wietrzenie pomieszczeń,4. opróżnianie koszy na śmieci,5. mycie okien (w zależności od potrzeb),6. zgłaszanie zapotrzebowania na środki czystości i pobieranie narzędzi niezbędnych do pracy, 7. dbanie o pomieszczenia sanitarne,8. rzetelne i efektywne wykonywanie pracy, zgodnie z zawartą umową o pracę,9. dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, 10. poddawanie się badaniom lekarskim zleconym przez pracodawcę,11. zapoznawanie się z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi aktami normatywnymi Uczelni związanymi z wykonywaną pracą, 12. stałe doskonalenie umiejętności związanych z wykonywanymi obowiązkami oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych, 13. stosowanie się do poleceń przełożonych, jeżeli nie są one sprzeczne z przepisami prawa i umowy o pracę, 14. wykonywanie innych poleceń służbowych, wydanych przez bezpośredniego przełożonego, związanych z pracą zawodową i zadaniami służbowymi, 15. pełnienie zastępstwa w przypadku nieobecności innego pracownika. - Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w zadaniowym trybie czasu pracy w obiekcie dydaktycznym C przy ulicy Bogucickiej 3b.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- wykształcenie podstawowe.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach