kandydatów

Etat Mechanik Maszyn i Urządzeń

Firma: Jiffy Packaging Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Jiffy Packaging Sp. z o.o. jest wiodącym producentem pianki polietylenowej i folii pęcherzykowej
w Europie. Dostarczamy materiały do produkcji opakowań ochronnych. W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik Maszyn i Urządzeń
Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska pracy:
  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie napraw i działań prewencyjnych,
  • usuwanie awarii,
  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i wykonywanie prac,
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn produkcyjnych, układów sterowania.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • wysoki standard pracy – zdobyliśmy dwukrotnie 3 miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy – Organizator Pracy Bezpiecznej,
  • świadczenia pozapłacowe z funduszu świadczeń socjalnych (paczki na święta, świadczenia pieniężne),
  • prywatną opiekę medyczną – od pierwszego dnia zatrudnienia z dostępem do wszystkich specjalizacji medycznych,
  • dopłata pracodawcy w wysokości 70% do pakietu sportowego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie pracownika oraz członków jego rodziny,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu konserwacji, napraw i remontów maszyn produkcyjnych,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczną maszynową,
  • umiejętność diagnozowania układów pneumatycznych, naprawy i modernizacji instalacji hydraulicznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność współpracy w zespole.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-11-2021
Wyświetleń: 127