kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/1120
OBOWIĄZKI:

Ważenie wózków wędzarniczych z towarem, ważenie farszu i półproduktu, przygotowanie maszyn, prawidłowe załadowanie maszyn danym półproduktem, przelewanie jelit, formowanie szynek, wiązanie półproduktów, prawidłowe wypełnianie i okręcanie danej wędliny, prawidłowe wypełnianie osłonki, zawieszanie układanie wędlin na wózkach wędzarniczych, transport wózków wędzarniczych, załadunek brudnych cymbrów i big-boksów, wyładunek czystych cymbrów i big-boksów, utrzymanie ładunku i porządku na halach oraz pomieszczeniu z osłonkami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. W przypadku osób, które nie posiadają książeczki - firma zwraca koszt jej wyrobienia po zatrudnieniu.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej