kandydatów

Etat Specjalista ds. administracyjnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3025
OBOWIĄZKI:

- Pomoc w sporządzaniu oraz prowadzeniu korespondencji biurowej, m. in. sporządzanie różnego rodzaju pism (w tym pism urzędowych) z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (faksu, kserokopiarki, skanera itp.); pomoc w wykonywaniu obliczeń oraz tworzeniu baz danych; pomoc w wykonywaniu czynności kancelaryjnych, w tym przyjmowaniu i znakowaniu korespondencji, rozdzielanie pism itp.; przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną; udzielanie informacji telefonicznych; pomoc zatrudnionym pracownikom w procesie adaptacji na terenie Polski. Umożliwienie właściwej pracy biura poprzez umiejętność skierowania osób rosyjskojęzycznych i ukraińskojęzycznych odwiedzających biuro oraz telefonujących na telefon biurowy do osób bezpośrednio zajmujących się daną sprawą. - Praca po 8 godzin w godzinach: 8:00-18:00 + soboty, niedziele.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: Dyspozycyjność
Uprawnienia: Odpowiedzialność
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Dobra organizacja czasu pracy
Uprawnienia: Sumienność

Wymagania inne:

Doświadczenie NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia). Mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach