kandydatów

Etat Robotnik magazynowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu miejsce pracy: Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1338
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie/wydawanie towarów, kompletowanie/układanie towarów, prace ze skanerem kodów towarów, obsługa komputera, transport towarów, utrzymanie porządku i czystości w magazynie, udział w inwentaryzacjach, ponoszenie odpowiedziałności materialnej za powierzone towary i środki; System czasu pracy: zadaniowy Godzina zakończenia pracy: 06:00 Wymiar czasu pracy: 60 godz/mies Inna umowa: 03.01.2022-02.01.2025

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: znajomość obsługi skanera

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodzie 432103-magazynier lub 933304-robotnik magazynowy lub pokrewne, gotowność do pracy fizycznej, gotowość do pracy w systemie zadaniowym w tym o porze nocnej i w soboty

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu