kandydatów

Etat Wulkanizator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Ornontowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Wulkanizator
Miejsce pracy: Ornontowice
Numer: StPr/21/0860
OBOWIĄZKI:

WYMIANA OPON W SAMOCHODACH OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, WYWAŻANIE KÓŁ, WULKANIZACJA OPON. ZE WZGLĘDU NA KONIECZNOŚĆ PORUSZANIA SIĘ SAMOCHODEM W OBRĘBIE STANOWISKA PRACY - WYMAGANE PRAWO JAZDY.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE JAKO WULKANIZATOR PRAWO JAZDY KATEGORII B UMIEJĘTNOŚCI: WULKANIZACYJNE, WYMIANY I WYWAŻANIA OPON, NAPRAWY OGUMIENIA

Miejsce pracy:

Ornontowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-11-2021
Wyświetleń: 123