kandydatów

Etat Woźna w budynku dydaktycznym "e" i "l" (42/agm/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Woźna w budynku dydaktycznym "e" i "l" (42/agm/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3155
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 42/AGM/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: WOŹNEJ W BUDYNKU DYDAKTYCZNYM "E" i "L".- Zakres obowiązków:1. sprzątanie ciągów komunikacyjnych i klatek schodowych,2. codzienne sprzątanie sanitariatów (uzupełnianie mydła, ręczników papierowych, papieru toaletowego),3. bieżące sprzątanie sal dydaktycznych w ciągu dnia, przynajmniej raz po sześciu godzinach zajęć ze studentami,4. bieżące uzupełnianie w salach dydaktycznych flamastrów,5. mycie okien w zależności od potrzeb, drzwi przeszklonych przeciwpożarowych na korytarzach, 6. drzwi wejściowych oraz gablot,7. czuwanie nad przestrzeganiem przez użytkowników porządku i ładu w obiekcie dydaktycznym oraz powiadamianie kierownika obiektu o uszkodzeniach sprzętu, mebli itp.,8. usuwanie nieaktualnych ogłoszeń i plakatów,9. pomoc w przygotowaniach pomieszczeń wyznaczonych do organizowania imprez uczelnianych o charakterze naukowym, okolicznościowym itp.,10. poddawanie się badaniem lekarskim zleconym przez pracodawcę,11. zaznajamianie się z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi aktami normatywnymi Uczelni, związanych z wykonywaną pracą,12. wykonywanie poleceń służbowych wydawanych przez bezpośredniego przełożonego, związanych z pracą zawodową oraz zadaniami służbowymi. - Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 w obiekcie dydaktycznym E i L przy ulicy 1 Maja 47 i 45.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- wykształcenie co najmniej podstawowe,- roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,- umiejętność pracy pod presją,- umiejętność pracy zarówno indywidualnie, jak i w zespole.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach