Etat Szatniarz / strażnik ochrony mienia w budynku dydaktycznym "a" (43/agm/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Szatniarz / strażnik ochrony mienia w budynku dydaktycznym "a" (43/agm/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3156
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 43/AGM/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: SZATNIARZA / STRAŻNIKA OCHRONY MIENIA W BUDYNKU DYDAKTYCZNYM "A".- Zakres obowiązków:1. przyjmowanie i wydawanie odzieży wierzchniej, zgodnie z wydanym numerkiem,2. wydawanie kluczy do biur i sal dydaktycznych,3. czuwanie nad przestrzeganiem przez użytkowników porządku i ładu w obiekcie dydaktycznym, 4. obserwowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących z budynku, 5. zaznajamianie się z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi aktami normatywnymi Uczelni, związanych z wykonywaną pracą,6. wykonywanie poleceń służbowych wydawanych przez bezpośredniego przełożonego, związanych z pracą zawodową oraz zadaniami służbowymi. - Praca będzie wykonywana w obiekcie dydaktycznym A przy ulicy Bogucickiej 3: od poniedziałku do piątku; możliwa praca w soboty i w niedzielę. Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- wykształcenie średnie,- roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,- umiejętność pracy pod presją,- umiejętność pracy zarówno indywidualnie, jak i w zespole,- zdolność do budowania właściwych relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi,- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Wymagania dodatkowe:- obsługa komputera.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach