kandydatów

Etat Kierownik Sklepu

Firma: UNI-SPORT SP. Z O.O. miejsce pracy: Sosnowiec

Jesteśmy grupą ludzi z górską pasją, od 1996 specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu wspinaczkowego, outdoorowego oraz sportowego. Na przestrzeni lat staliśmy się solidnym oraz sprawdzonym dystrybutorem marek Mammut, Singing Rock i Nitro. Dołącz do nas i dziel z nami swoją pasję.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Sklepu
Miejsce pracy: Sosnowiec

Twoje zadania:
  • kompleksowe zarządzanie sklepem i sprzedażą
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
  • efektywne zarządzanie podległym personelem, w tym rekrutacją, wdrażaniem, motywowaniem i zapewnianiem rozwoju
  • budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi
  • zapewnienie przestrzegania procedur wewnętrznych
  • dbałość o wygląd salonu zgodny z VM
  • budowanie wizerunku firmy, zgodnie z jej polityką
 Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w zarządzaniu sklepem
  • umiejętności zarządzania personelem
  • znajomości technik sprzedaży
  • dynamizmu i zdecydowania w działaniu
  • silnej orientacji na cel
  • umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • analitycznego myślenia
  • wysokich zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
  • pasji, pozytywnego nastawienia i dużej dawki uśmiechu

Jeśli masz górskie bądź wspinaczkowe „zacięcie" - będzie to Twoim sporym atutem.

Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań, w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • umowę o pracę z wynagrodzeniem rosnącym wraz z wynikami sprzedażowymi (podstawa + premia)
  • premie świąteczne
  • zakupy pracownicze w atrakcyjnych cenach
  • ubezpieczenie na życie
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-11-2021
Wyświetleń: 137