Etat Główny specjalista w referacie zarządzania infrastrukturą informatyczną w wydziale informatyki w urz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Główny specjalista w referacie zarządzania infrastrukturą informatyczną w wydziale informatyki w urzędzie miasta katowice
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3179
OBOWIĄZKI:
Więcej informacji na stronie: https://bip.katowice.eu/Ogloszenia/OfertyPracy/ogloszenie.aspx?idr=2033&menu=729Ogłoszenie Nr OZ/127/2021 Prezydent Miasta Katowice, ul. Młyńska 4, Urząd Miasta Katowiceposzukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze - główny specjalista - w Referacie Zarządzania Infrastrukturą Informatyczną w Wydziale Informatyki.Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:- administrowała i zarządzała Active Directory, tj. GPO, zakładanie grup, zakładanie dedykowanych uprawnień na serwerach AD, konfiguracja LDAP i połączeń do serwerów/urządzeń pochodnych, utrzymywanie kondycji serwerów Radius, Kerberos, LDAP, ADFS, utrzymywanie kondycji serwerów pomocniczych,- administrowała bramą do Internetu, tj. budową łączy do Internetu, polityk bezpieczeństwa, połączeń do sieci extranet KISMIA i SilesiaNet, udostępnianie serwerów, trasowania, GBP, monitoring klastera urządzeń oraz w zakresie zbierania logów urządzeń,- administrowała Cisco Prime Infrastructure, tj. logi urządzeń, inwentaryzacja, szukanie problemów,- administrowała infrastrukturą SAN oraz przełącznikami SAN,- administrowała infrastrukturą serwerów fizycznych, w tym klatek serwerów,- administrowała infrastrukturą storage,- administrowała infrastrukturą wirtualizacji HyperV,- administrowała przełącznikami sieci LAN,- administrowała serwerami Exchange, FileServer, MsSql, TSH w zakresie zarządzania zasobami storage,- administrowała siecią WiFi w mieście i budynkach Urzędu Miasta Katowice,- administrowała systemem CCTV IP, tj. rozbudowywała oraz utrzymywała kondycję sieci,- administrowała systemami Radius, Certyfikatów, 802.1X,- administrowała systemami telefonii VoIP w zakresie serwerów,- odpowiedzialna za obsługę operatorską systemu zarządzania środowiskiem Operation Manager oraz System Center Endpoint,- administrowała systemem zarządzania środowiskiem wizualizacji vSphere,- realizowała zadania innych komórek organizacyjnych Urzędu Miasta Katowice, korzystających z usług firm zewnętrznych i środowiska IT Urzędu, tj. tworzyła maszyny wirtualne, nadzorowała, pomagała oraz integrowała z komponentami IT Urzędu Miasta Katowice, konfigurowała dostęp w zakresie Internetu, intranetu i chmury,- określała parametry przedmiotu zamówienia i wartości zamówienia oraz uczestniczyła w pracach innych komisji jako członek. Warunki pracy na danym stanowisku: - pełny wymiar czasu pracy,- miejsce pracy - Katowice ul. Rynek 1 /budynek wyposażony w windę/,- praca: przy stanowiskach komputerowych i urządzeniach teleinformatycznych, wymagająca wysokiego stopnia samodzielności, kontaktu z klientem zewnętrznym oraz przemieszczania się po różnych budynkach Urzędu Miasta Katowice /nie wszystkie budynki są wyposażone w windę/, o wysokim poziomie złożoności wykonywanych obowiązków. W razie konieczności możliwa praca poza określonymi godzinami pracy, w tym w dni wolne od pracy.- na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.Naszym pracownikom oferujemy:- stabilne zatrudnienie,- wynagrodzenie zasadnicze na czas trwania pierwszej umowy zawartej na czas określony: od 4.200 zł brutto, dodatek funkcyjny w wysokości od 200 zł brutto oraz dodatek w wysokości od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,- kwartalne uznaniowe premie motywacyjne,- dodatkowe wynagrodzenie roczne - tzw. trzynastka,- nagrody jubileuszowe,- ruchomy czas pracy,- lokalizację z dogodnymi połączeniami komunikacji publicznej,- dofinansowanie wypoczynku, biletów do kina oraz teatru,- możliwość uczestnictwa w Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej, pozwalającej na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych na nieprzewidziane lub zaplanowane wydatki, sfinansowanie inwestycji lub zmian,- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie,- możliwość nabycia legitymacji uprawniającej do ulgi na przejazdy Kolejami Śląskimi,- możliwość uczestnictwa w realizacji zaawansowanych projektów,- rozwój umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach.Godziny pracy: od poniedziałku do środy w godz.: 7:30-15:30, w czwartek: 7:30-17:00, w piątek: 7:30-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe,- udokumentowany minimum 4-letni staż pracy,- obywatelstwo polskie,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w złożonej ofercie, których obowiązek podania nie wynika z przepisów prawa,- dobra znajomość przepisów: ustawy o informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne, ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych,- podstawowa znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych,- bardzo dobra znajomość: systemu operacyjnego Windows Server, zagadnień związanych z obsługą serwerów i staragey,- dobra znajomość zagadnień związanych z: siecią LAN, WLAN i bramy do Internetu, środowiskiem vSphere,- znajomość administrowania: siecią LAN i przełącznikami Cisco, infrastrukturą SAN i przełącznikami, systemami serwerowymi i storageowymi, usługami katalogowymi Active Directory i komponentami pochodnymi: CA, NAP, Radius, LDAP, ADFS,- znajomość środowiska CCTV oraz środowiska sieci VOIP.Wymagania dodatkowe:- znajomość Microsoft Endpoint Configuration Manager,- znajomość Mirosoft System Operation Manager,- znajomość Cisco Prime Infrastructure,- znajomość Cisco Call Manager.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach