Etat Młodszy specjalista / specjalista ds. obsługi studentów i pracowników zagranicznych w biurze interna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Młodszy specjalista / specjalista ds. obsługi studentów i pracowników zagranicznych w biurze internacjonalizacji (44/ein/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3206
OBOWIĄZKI:
Ogłoszenie nr 44/EIN/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: MŁODSZEGO SPECJALISTY / SPECJALISTY DS. OBSŁUGI STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW ZAGRANICZNYCH W BIURZE INTERNACJONALIZACJI.- Zakres obowiązków: obsługa studentów i pracowników zagranicznych w zakresie organizacji pobytu w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, w tym wsparcie przy legalizacji pobytu, zakwaterowaniu, ubezpieczeniu itp., organizacja wydarzeń integracyjnych i spotkań informacyjnych, aktywne wspieranie działań na rzecz umiędzynarodowienia oraz poprawy jakości obsługi obcokrajowców studiujących i pracujących w UE w Katowicach, przygotowywanie procedur i materiałów informacyjnych oraz redagowanie strony www poświęconej Welcome Point, współpraca z innymi jednostkami w zakresie rekrutowania i przyjmowania pracowników i studentów z zagranicy. - Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- wykształcenie wyższe,- znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie minimum B2,- umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym i wrażliwość na różnice kulturowe,- doświadczenie w pracy z dokumentami w języku angielskim, w komunikacji bezpośredniej, korespondencji,- bardzo dobra znajomość obsługi programów: Word, Excel, PowerPoint,- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, - dobra organizacja pracy własnej,- samodzielność, rzetelność, komunikatywność, otwartość i zaangażowanie.Wymagania dodatkowe:- dobra znajomość sektora szkolnictwa wyższego i struktury organizacyjnej UE w Katowicach, - znajomość prawa w zakresie legalizacji pobytu, odbywania studiów i podejmowania pracy przez cudzoziemców,- znajomość drugiego języka obcego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach