kandydatów

Etat Powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w bieruniu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Lędziny

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w bieruniu
Miejsce pracy: Lędziny
Numer: StPr/21/3241
OBOWIĄZKI:
Śląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatkę/kandydata na stanowisko: Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bieruniu- Miejsce wykonywania pracy: powiat bieruńsko-lędziński - Główne obowiązki: realizuje zadania określone ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jednolity Dz. U. z 2020 r. poz. 1333 z późn. zm.).- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-15:00. Praca w sobota, niedziela, święta tylko w razie katastrofy budowlanej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne- wykształcenie wyższe- staż pracy min. 5 lat - uprawnienia budowlane bez ograniczeń,- znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustawy Prawo budowlane.- doświadczenie w pracy w organach nadzoru budowlanego lub w administracji architektoniczno - budowlanej.

Miejsce pracy:

Lędziny

Rodzaj umowy:

Powołanie

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 7 570 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach