Etat Młodszy specjalista w dziale obsługi klientów w wydziale obsługi klientów w śląskim ow nfz (ogłoszen

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Młodszy specjalista w dziale obsługi klientów w wydziale obsługi klientów w śląskim ow nfz (ogłoszenie nr katowice/21/70)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3242
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: http://nfz.gov.pl/biuletyn-informacji-publicznej-slaskiego-ow-nfz/rekrutacja/- Główne zadania: obsługa klientów w zakresie zawierania umów o objęcie dobrowolnym ubezpieczeniem zdrowotnym.- Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:- Wykształcenie: średnie lub wyższe - Lata pracy zawodowej: przy wykształceniu średnim wymagane są 4 lata stażu pracy, przy wykształceniu średnim wymagany jest 1 rok stażu pracy.Wymagania dodatkowe:- znajomość przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. z 2021 r., poz. 1285 z późn. zm.),- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość również innego języka obcego),- dodatkowym atutem będzie znajomość języka migowego,- umiejętność pracy z klientem,- umiejętność obsługi narzędzi z pakietu MS Office,- umiejętność pracy w zespole,- umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,- otwartość, sumienność, kultura osobista,- na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach