kandydatów

Etat Ślusarz-spawacz utrzymania ruchu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach miejsce pracy: Piekary Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Ślusarz-spawacz utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/21/0965
OBOWIĄZKI:
Bieżące utrzymanie ciągłości pracy urządzeń przemysłowych hutniczych, realizacja przeglądów zgodnie z dokumentacja techniczną i harmonogramami, wykonywanie bieżących napraw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik utrzymania ruchu (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

z, wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne (kierunkowe), podstawowe umiejętności z zakresu prac ślusarskich, umiejętność spawania elektrodą lub met. TIG, mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej, Umiejętności pracy w grupie, gotowości do pracy w systemie zmianowym, chęci do pracy i zaangażowania. Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku, praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku, dofinansowanie do wypoczynku pracowników

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach