kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży i pracy z klientem zamożnym

Firma: besim group sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6129738, z dnia 2021-12-02

besim group to prywatna grupa inwestycyjna wyspecjalizowana w inwestycjach na rynku nieruchomości, venture capital oraz usług wspierających.

Inwestując własny kapitał rozumiemy jak trudno jest zbudować zaplecze finansowe, które daje rozsądne stopy zwrotu przy zachowaniu bezpieczeństwa oszczędności.

Budując besim group chcieliśmy stworzyć miejsce gdzie nasi Klienci są naszymi partnerami i wspólnikami osiągając wraz z nami możliwie najwyższe stopy zwrotu do poziomu ryzyka.

Specjalista ds. Sprzedaży i pracy z klientem zamożnym

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Jeśli:

  • wierzysz, że w sprzedaży najważniejsze są relacje i dbanie o interesy drugiej strony
  • podchodzisz do klienta jako długoterminowego partnera, który dzięki jakości będzie sam do Ciebie wracał
  • masz dość ofert bez widełek i podstawy, pracy opartej tylko na prowizjach

To oferta pracy dla Ciebie.

Do naszego szybko rozwijającego się zespołu (tylko w tym roku podwoiliśmy ilość zatrudnionych osób!) poszukujemy osób chcących zdobyć doświadczenie w pracy jako business developer i/lub doradca klienta zamożnego.

W ramach pracy będziesz m.in.:

  • pozyskiwał klientów na produkty finansowe oraz inwestycje w nieruchomości
  • dbał o dobre relacje z naszymi długoterminowymi klientami
  • współtworzył strategie sprzedażowe nowych projektów deweloperskich
  • rozwijał obecne współprace

Razem z Tobą pracować będzie nasz Head of Sales - przedsiębiorca i doradca klienta zamożnego zarządzający wielomilionowym portfolio dla swoich klientów.

W ramach pracy nauczymy Cię m.in:

  • technik sprzedaży (zapewniamy, na samym wstępie, szkolenie z teorii i praktyki!)
  • wszystkiego co można wiedzieć na temat: funduszy, rynków finansowych, giełdy, rynku nieruchomości, pracy z funduszami, aktywnych inwestycji
  • jak pracować z klientem zamożnym - prowadzić go, dbać o interesy bieżące i rozwijać relacje biznesową
  • sztuki efektywnych negocjacji

Mile widziane doświadczenie jako sprzedawca np. produktów fotowoltaicznych czy AGD.

Wymagania

  • dostępność na pełen etat
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • doświadczenie w pracy z klientami
  • podstawowa znajomość excela
  • wysoka punktualność
  • otwartość na problemy klientów i gotowość w proponowaniu rozwiązań

Oferujemy

  • wynagrodzenie z podstawą
  • dodatkowy system prowizyjny
  • służbowy telefon dla Twojego komfortu
  • szybka możliwość awansu - nasza firma jest na etapie agresywnego rozwoju
  • możliwość rozwoju w różnych sektorach inwestycyjnych (Game Development, Finanse, Nieruchomości, itd.) pod okiem doświadczonych sprzedawców
  • nowoczesne biuro w centrum Katowic z bardzo dobrym dojazdem (ul. Chorzowska 108)
  • opcjonalnie parking dla Twojego samochodu :)