kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Księgowy
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/21/1316
OBOWIĄZKI:
możliwe formy zatrudnienia to: zlecenie, umowa o pracę, b2b. Prowadzenie KPiR i Ewidencji Przychodów, kontakt z klientami, sporządzenie zestawień i wniosków dla klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

znajomość przepisów podatkowych w zakresie podatku doch. od osób fizycznych oraz VAT, znajomość zasad prowadzenia uproszczonej księgowości

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach