kandydatów

Etat Operator maszyn

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach miejsce pracy: Bytom

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Operator maszyn
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/0988
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń i linii produkcyjnej, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, ścisła współpraca z Brygadzistami Zmianowymi, wykonywanie prac konserwacyjnych, przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik-monter maszyn i urządzeń*
Zawód: Pozostali mechanicy maszyn i urządzeń rolniczych i przemysłowych
Zawód: Technik mechanik*
Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

z, Poziom/ kierunek wykształcenia: Absolwent szkoły zawodowej lub średniej o profilu mechanicznym lub pokrewnym, Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (będzie dodatkowym atutem), umiejętność korzystania ze sprzętu kontrolno-pomiarowego (będzie dodatkowym atutem), Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach