kandydatów

Etat Specjalista ds. urządzeń elektroenergetycznych

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Specjalista ds. urządzeń elektroenergetycznych
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
  • Umowę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Wynagrodzenie podstawowe +premia
  • Szkolenia z zakresu energii elektrycznej
  • Pakiet benefitów

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w branży
    elektroenergetycznej
  • Wiedza specjalistyczna: z obszaru eksploatacji urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Chęć rozwoju w obszarze prowadzenia dokumentacji związanej z gospodarką energoelektryczną i dystrybucją mediów
  • Bardzo dobra znajomość ms excel

Obowiązki:

  • Organizacja utrzymania ruchu sieci elektroenergetycznych
  • Ocena techniczna urządzeń elektroenergetycznych
  • Tworzenie standardów przedsiębiorstwa w dziedzinie elektroenergetyki
  • Nadzorowanie pracy elektryków, tworzenie grafików pracy

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Operator lasera w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bieruń 24-07-2022
Etat Operator maszyn CNC w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 24-07-2022
Etat Operator maszyn w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 22-07-2022
Etat Pracownik linii produkcyjnej w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 19-07-2022
Etat Pracownik pralni w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza 19-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-12-2021
Wyświetleń: 119