kandydatów

Etat Operator Kotłów Parowych

Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6188514, z dnia 2021-12-13

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego

zatrudni na podstawie umowy o pracę:

Operatora Kotłów Parowych

Operator Kotłów Parowych

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Obsługa i bieżąca konserwacja kotłów parowych
  • Obsługa i bieżąca konserwacja urządzeń do podgrzania c.w.u.
  • Utrzymywanie odpowiednich parametrów temperatury wody, pracującej w układzie ciepła technologicznego
  • Nadzór i kontrola nad prawidłową pracą pomp i automatyki, w układzie ciepła technologicznego i kondensatu

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektroenergetycznym
  • Minimum roczny staż pracy na stanowisku operator kotłów parowych oraz doświadczenie związane z eksploatacją urządzeń energetycznych
  • Posiadanie aktualnych uprawnień potwierdzających, zaświadczeniem kwalifikacyjnym, do sprawowania eksploatacji nad urządzeniami energetycznymi grupy II i III
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązków
  • Dbałość o racjonalne wykorzystanie czasu pracy, materiału i narzędzi
  • Wiedza techniczna i technologiczna w obszarze mediów energetycznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub umowę zlecenie,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie.

Pozostałe oferty pracy w firmie Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-12-2021
Wyświetleń: 160