kandydatów

Etat Stylista / stylistka paznokci

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Stylista / stylistka paznokci
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3286
OBOWIĄZKI:

- Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska; diagnozowanie stanu skóry kończyny górnej i paznokci; mycie i dezynfekowanie skóry kończyny górnej; wykonywanie złuszczania skóry kończyny górnej różnymi metodami; wykonywanie masażu kończyny górnej; wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych kończyny górnej zgodnie z aktualnymi trendami; korygowanie kształtu i skracanie paznokci; usuwanie martwego lub zbędnego naskórka różnymi technikami (cążkową, biologiczną); zdobienie paznokci różnymi technikami; udzielanie porad z zakresu pielęgnacji domowej kończyny górnej i paznokci. Zdobienia paznokci Aerografem. - Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + wyjazdy do klientów na terenie Katowic i okolic Katowic. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 9:00-17:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagany Kurs Manicure (certyfikat) oraz Kurs Aerografii (certyfikat). Wymagane umiejętności: mycia i dezynfekowania skóry kończyny górnej; wykonywania masażu kończyny górnej; wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych kończyny górnej zgodnie z aktualnymi trendami; korygowania kształtu i skracania paznokci; usuwania martwego lub zbędnego naskórka różnymi technikami (cążkową, biologiczną); zdobienia paznokci różnymi technikami (w tym stemping, aerografia, zdobienia ręczne); udzielania porad z zakresu pielęgnacji domowej kończyny górnej i paznokci.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach