Etat Projektant Konstruktor displayów i opakowań tekturowych

Firma: EMERALD Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Jesteśmy producentem ekspozytorów oraz opakowań z tektury falistej. Nasze atuty to ponad 25 letnie doświadczenie w branży oraz unikalna technologia do produkcji materiałów Point-Of-Sale.

Projektant Konstruktor displayów i opakowań tekturowych
Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • projektowanie materiałów POS z tektury oraz opakowań (standy, display'e, stojaki reklamowe, regały itp.)
  • opracowywanie wstępnych i produkcyjnych koncepcji produktów zgodnie z wytycznymi klienta
  • proponowanie innych rozwiązań oraz reagowanie na potrzeby klienta
  • ścisła współpraca z opiekunem projektu oraz z działem realizacji produkcji
Wymagania:
  • umiejętności projektowania w środowisku CAD
  • znajomości programu Artios CAD lub podobnych
  • doświadczenia i znajomości programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator), Corel Draw będą dodatkowym atutem
  • kreatywności oraz nieszablonowości w projektowaniu
  • dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • swobodne i kreatywne stanowisko, dające wiele satysfakcji z wykonywanej pracy
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi projektowych i produkcyjnych
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • realizację ciekawych i pozbawionych rutyny projektów
  • pracę w dojrzałej firmie z miłą atmosferą i wsparciem ze strony przełożonych