kandydatów

Etat Wytapiacz-odlewacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Wytapiacz-odlewacz
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3287
OBOWIĄZKI:

- Wykonywanie prac w procesie produkcji metali nieżelaznych. Prowadzenie wszelkich prac związanych z przygotowywaniem materiałów wsadowych; prowadzenie procesu wytopu; konserwacja piecy i urządzeń do topienia metali nieżelaznych w piecach topielnych. Obliczanie i korygowanie wsadu. Usuwanie z pieców tworzących się narostów; odlewanie metalu bezpośrednio do form lub do kadzi; racjonalne prowadzenie procesu technologicznego topienia zgodnie z instrukcją i wg ustalonej technologii; dbanie o rytmiczną pracę i ciągłość ruchu pieców, organizowanie pracy zapewniającej bezpieczeństwo własne oraz otoczenia, zwłaszcza w trakcie odlewania; załadunek materiałów wsadowych; przygotowywanie i uruchamianie pieców i urządzeń pomocniczych do topienia; posługiwanie się przyrządami pomiarowymi, regulowanie dopływu paliwa i powietrza na podstawie wskazań aparatury; posługiwanie się sprzętem ochrony osobistej i ppoż. oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów ppoż., bhp i ochrony środowiska. - Praca w ruchu ciągłym na trzy zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 + soboty, niedziele.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Sprawność fizyczna

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 miesiąc w zawodzie: wytapiacz metali nieżelaznych lub doświadczenie zawodowe min. 1 miesiąc na stanowisku wytapiacz-odlewacz.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach