Etat Instruktor grupy krawieckiej w Centrum Integracji Społecznej

Firma: Internationaler Bund Polska miejsce pracy: Tychy

Ogłoszenie numer: 6270762, z dnia 2021-12-28

Fundacja Internationaler Bund Polska poszukuje instruktora zawodu dla warsztatu krawieckiego

w Centrum Integracji Społecznej w Tychach.

Instruktor grupy krawieckiej w Centrum Integracji Społecznej

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska

Do zadań pracownika będzie należało:

  • prowadzenie praktycznej nauki zawodu w Centrum Integracji Społecznej dla grupy osób skierowanych przez MOPS lub PUP (osoby bezrobotne),
  • koordynacja pracy grupy krawieckiej w czasie realizowania zleceń,
  • realizacja zleceń krawieckich (maskotki, torby, ozdoby, poszwy, inne).

Wymagania

  • przygotowanie pedagogiczne, minimum kurs pedagogiczny,
  • staż pracy w zawodzie,
  • umiejętność pracy z trudnym klientem,
  • doświadczenie w nadzorowaniu pracy grypy pracowników.

Oferujemy

Miejsce pracy: Tychy, wysokość wynagrodzenia: 3300 zł brutto