kandydatów

Etat Starszy Inspektor

Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6303300, z dnia 2022-01-03

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego

zatrudni na podstawie umowy o pracę:

Starszy Inspektor

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji aparatury i sprzętu medycznego oraz prowadzenie ich ewidencji oraz czynności serwisowych,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie napraw, przeglądów i konserwacji aparatury i sprzętu medycznego – zbieranie ofert cenowych, nadzór nad prowadzonymi pracami serwisowymi, prowadzenie ich ewidencji,
  • planowanie zakupów, analiza i opiniowanie wniosków o zakupy aparatury medycznej,
  • przygotowywanie specyfikacji i opisów przedmiotów zamówienia w postępowaniach o zakuo aparatury medycznej,
  • odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację dostaw, instalacji i uruchomienia aparatury i sprzętu medycznego,
  • likwidacja zużytego sprzętu i aparatury medycznej – sporządzanie orzeczeń o stanie technicznym likwidowanego sprzętu, przygotowanie go do wywozu do utylizacji,
  • wykonywanie pomiarów bezpieczeństwa elektrycznego aparatury medycznej,
  • przyjmowanie do testowania/dzierżawy aparatury medycznej i nadzór nad jej eksploatacją,
  • planowanie rocznych kosztów napraw i przeglądów technicznych aparatury medycznej, materiałów do napraw i konserwacji, dzierżaw i wyce aparatury medycznej, przeglądów i wzorcowania przyrządów pomiarowych,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, lub średnie techniczne w kierunku elektronika medyczna, biotechnologia, bioinżynieria, inżynieria medyczna lub pokrewny,
  • minimum 2 lat pracy w szpitalu w dziale/ sekcji aparatury medycznej, dopuszcza się brak doświadczenia,
  • praktyczna znajomość aparatury medycznej, preferowane doświadczenie w wykonywaniu napraw i przeglądów aparatury medycznej różnej specjalności
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie instrukcji serwisowych i menu aparatów oraz porozumiewania się z serwisem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • obowiązkowość, zdyscyplinowanie, zaangażowanie w pracę, kreatywność, samodzielność, kultura osobista, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie.

Pozostałe oferty pracy w firmie Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-01-2022
Wyświetleń: 110