kandydatów

Etat Specjalista ds. płac

Firma: MOJ S.A. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6304563, z dnia 2022-01-03

Firma MOJ S.A. – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. płac

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników (prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS),
  • prowadzenie bazy danych pracowników,
  • sporządzanie i rozliczanie umów, zleceń i umów o dzieło,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, obsługa PFRON oraz prowadzenie sprawozdawczości statystycznej GUS,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich,
  • przygotowywanie raportów i analiz kadrowo-płacowych,
  • przygotowywanie dokumentacji emerytalno-rentowej.

Wymagania

  • znajomość prawa pracy
  • znajomość prawa ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • znajomość zasad rozliczania podatku dochodowego od wszelkich wynagrodzeń
  • umiejętności naliczania listy płac, zasiłków ZUS
  • biegła obsługa systemu Płatnik
  • znajomość systemu E-PFRON
  • znajomość systemu Impuls mile widziana
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Wykształcenie:

  • minimum średnie

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy
  • PZU opieka zdrowotna