kandydatów

Etat Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Kucharz
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/1237
OBOWIĄZKI:

samodzielne przygotowywanie i gotowanie potraw mięsnych i rybnych, sosów, dodatków do dań, sałat według zasad kuchni orientalnej,umiejętność właściwego doprawiania potraw i kreowania nowych potraw według zasad kuchni orientalnej, organizowanie imprez, opracowywanie menu. Godziny pracy w firmie ustalane są na podstawie grafika. Praca odbywa się od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 2.00 po 8 godzin dziennie zgodnie z umową o pracę na cały etat np. 10.00-18.00, 18.00-2.00. Test praktyczny (1-2godzin) przeprowadzony będzie w miejscu wykonywania pracy w obecności szefa firmy i ma wykazać znajomość gotowania według zasad kuchni orientalnej (samodzielne wykonanie zlecenia szefa firmy).

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Kucharz*
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność właściwego doprawiania potraw i kreowania nowych potraw według zasad kuchni orientalnej [Umiejętność 1] : samodzielne przygotowywanie i gotowanie potraw mięsnych i rybnych, sosów, dodatków do dań, sałat według zasad kuchni orientalnej Mile widziana: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ze względu na pracę w zespole obcokrajowców z Azji, Mile widziane: doświadczenie w pracy w kebab oferującym dania kuchni orientalnej. Pracodawca nie oczekuje książeczki z badaniami sanitarno-epidemiologicznymi. Badania mogą być wykonane poprzyjęciu do pracy.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej