kandydatów

Etat Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3451
OBOWIĄZKI:

- Posługiwanie się dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, normami, katalogami oraz instrukcjami dotyczącymi montażu ścian działowych, sufitów podwieszanych, obudowy konstrukcji dachowych oraz okładzin ściennych i podłogowych w systemie suchej zabudowy; dobieranie i przygotowywanie materiałów, narzędzi i sprzętu oraz techniki montażu do montażu ścian działowych, sufitów podwieszanych, obudowy konstrukcji dachowych i okładzin ściennych i płyt podłogowych w systemie suchej zabudowy; wykonywanie prac przygotowawczych (wyznaczanie miejsca montażu oraz przygotowywanie podłoża) do montażu ścian działowych, sufitów podwieszanych, obudowy konstrukcji dachowych, okładzin ściennych i płyt podłogowych w systemie suchej zabudowy; wykonywanie izolacji ścian działowych, sufitów podwieszanych, obudowy konstrukcji dachowych, okładzin ściennych i płyt podłogowych w systemie suchej zabudowy; wykonywanie montażu systemów suchej zabudowy, w tym montażu ścian działowych, sufitów podwieszanych, obudowy konstrukcji dachowych, okładzin ściennych i płyt podłogowych w systemie suchej zabudowy; wykonywanie robót związanych z naprawą uszkodzonych elementów ścian działowych, sufitów podwieszanych, obudowy konstrukcji dachowych, okładzin ściennych i płyt podłogowych w systemie suchej zabudowy; dobieranie i przygotowywanie materiałów, technik, narzędzia i sprzętu do wykonania powłok malarskich i robót tapeciarskich w określonej technologii; przygotowywanie podłoża wykonywanego z różnych materiałów (gruntowanie, szpachlowanie itp.) oraz wykonywanie powłok malarskich, zdobienie powłok malarskich różnymi technikami i robót tapeciarskich; dobieranie i przygotowywanie materiałów oraz narzędzi i sprzętu do wykonania robót posadzkarskich; przygotowywanie podłoża do wykonania posadzek z różnych materiałów, wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych oraz zabezpieczanie powierzchni posadzek; przeprowadzanie konserwacji obsługiwanego sprzętu i urządzeń oraz współpracowanie w tym zakresie z serwisantami; przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowania przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska. - Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice oraz teren całej Polski według zleceń. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-20:00 + soboty.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach