kandydatów

Etat Specjalista Płac i Kadr

Firma: Bomark Systemy Informatyczne Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Specjalista Płac i Kadr
Katowice
Bomark Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Od 1988 roku tworzymy oprogramowanie ERP dla sektora publicznego oraz przedsiębiorstw.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie webinariów
  • wsparcie użytkowników oprogramowania
  • udział w prezentacjach oprogramowania realizowanych zdalnie
  • tworzenie dokumentacji oprogramowania
Wymagania:
  • wiedza w zakresie przepisów prawa pracy
  • prawa podatkowego od osób fizycznych
  • przepisów ZUS
Oferujemy:
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • praktyczną umiejętność definiowania i implementowania składników płacowych w systemie kadrowo-płacowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Rozmowy kwalifikacyjne mogą zostać poprzedzone testami potwierdzającymi spełnienie wymagań.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Pisemnie na adres:
BOMARK Systemy Informatyczne Sp. z o.o.,
ul. Graniczna 29
40-017 Katowice