kandydatów

Etat Doradca Techniczny ds. aplikacji lakierniczych

Firma: Blowtherm Polska miejsce pracy: Piekary Śląskie

Ogłoszenie numer: 6349620, z dnia 2022-01-18

Tworzymy zespół specjalistów w swoich dziedzinach takich jak: systemy aplikacji antykorozyjnej, centralne instalacje odpylające czy klejenie i uszczelnianie w rynku transportation. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do działu wsparcia technicznego Doradcy Technicznego ds. aplikacji lakierniczych.

Doradca Techniczny ds. aplikacji lakierniczych

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Opis stanowiska

  • Doradztwo dla Klientów i dobór odpowiednich urządzeń i technologii stosowanych w przemyśle antykorozyjnym i lakierniczym

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle lakierniczym (także jako lakiernik, technolog, doradca ds. techniczno-handlowych w branży lakierniczej)
  • Znajomość powłok lakierniczych, ich grubości i określanie przyczepności
  • Znajomość systemów lakierniczych, farb epoksydowych, poliuretanowych
  • Umiejętność obsługi pomp lakierniczych w aplikacji
  • Doświadczenie w określaniu wad lakierniczych

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet socjalno - medyczny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty program szkoleń