kandydatów

Etat Kosztorysant / Specjalista ds. Ofertowania

Firma: Milimex miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Jesteśmy firmą budowlaną, która oferuje swoje usługi na polskim rynku od 27 lat. Działamy jako Generalny Wykonawca na terenie województwa Śląskiego, wykonujemy obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej, pracujemy również na obiektach zabytkowych. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi jak również publicznymi. W swojej ofercie wykonujemy obiekty „pod klucz” jak i „zaprojektuj-wybuduj”.

MILIMEX S.A. poszukuje na stanowisko:

Kosztorysant / Specjalista ds. Ofertowania
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Twój zakres obowiązków:
  • analiza i weryfikacja dokumentacji przetargowej, dokumentacji technicznej, SWZ
  • rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców,
  • kontakt z podwykonawcami i ustalenia techniczne w zakresie realizacji projektu,
  • przygotowywanie wycen, ofert dla Inwestorów prywatnych i publicznych zgodnie z projektem
  • kompletowanie dokumentów do przetargów,
  • analiza ryzyka związanego z inwestycją i poszukiwanie optymalizacji kosztów inwestycji w fazie ofertowania,
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie techniczne ukierunkowane: Budownictwo (warunek konieczny – może być w trakcie studiów)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Praca w zespole
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym, zgranym i pozytywnie nastawionym zespole
  • Ubezpieczenie grupowe