kandydatów

Etat Główny Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych

Firma: Pos Group sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje aspiracje. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta – jednej z największych firm telekomunikacyjnych w kraju mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko

Główny Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie zamówień na salony sprzedaży - dokumentacja, prace budowlane itp;
  • Rejestracja zamówień w Portalu Zakupowym;
  • Rejestracja odbiorów w Portalu zakupowym;
  • Prowadzenie rejestru zamówień;
  • Rozliczanie salonów - uzgodnienia z wykonawcą , Inspektorami;
  • Przygotowanie danych do memoriałów;
  • Analiza kosztów i uzgadnianie wykonania z Właścicielem Biznesowym;
  • Przygotowanie dokumentów do rozliczenia środków trwałych;
  • Korespondencja z firmami.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Znajomość pakietu Office;
  • Komunikatywność;
  • Praca pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę;
  • Szkolenie w ramach którego wszystkiego Cię nauczymy oraz wsparcie zespołu!;
  • Możliwość skorzystania z naszego pakietu medycznego, karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego;
  • Dofinansowanie do usług mobilnych firmy Orange;
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego!
W CV nie zapomnij zawrzeć klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma POS Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest konieczność zapoznania się przez nas z Twoim profilem kandydata na skutek Twojego zgłoszenia (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora oraz nasi partnerzy, na rzecz których prowadzimy wybrane rekrutacje. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, po jej zakończeniu skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, a pozostałe aplikacje zostaną usunięte, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach- w takim przypadku Twoje dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-01-2022
Wyświetleń: 119