kandydatów

Etat Senior Broker - Ubezpieczenia Majątkowe

Firma: Aon miejsce pracy: Katowice

Obecnie w naszym zespole w Katowicach lub w Krakowie szukamy osoby na stanowisko Starszego Brokera Ubezpieczeniowego.

Senior Broker - Ubezpieczenia Majątkowe
Katowice
Nr ref.: 2502475

Miejsce pracy: praca hybrydowa z wizytami w biurze w Krakowie lub Katowicach

Zakres zadań na stanowisku:
  • Rozwój powierzonego portfela Klientów (w tym Klientów międzynarodowych)
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami (monitorowanie i odnawianie umów)
  • Negocjowanie warunków umów, przygotowywanie zapytań ofertowych i porównania ofert
  • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi
  • Administrowanie korespondencją i dokumentacją, praca z danymi w systemach, raportowanie
  • Współpraca wewnątrzfirmowa – udział w projektach ogólnofirmowych (w tym współpraca z zespołami międzynarodowymi)
  • Odpowiedzialność za realizację działań sprzedażowych w zakresie sprzedaży ubezpieczeń majątkowych
Wymagania:
  • Zdany egzamin brokerski
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w ubezpieczeniach
  • Dobra znajomość j. angielskiego (B2)
  • Umiejętność analizowania informacji i wyciągania z nich wniosków przydatnych w wykonywanej pracy.
  • Umiejętność przeprowadzania negocjacji handlowych
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z Klientami
  • Zaangażowanie w podejmowane działania, obowiązkowość i odpowiedzialność.
  • Umiejętność współpracy i budowania relacji
  • Wiedza i doświadczenie z obszaru ubezpieczeń komunikacyjnych oraz Health&Benefits (programy zdrowotne, pracownicze programy kapitałowe) mile widziane
 Co oferujemy:
  • Zróżnicowane i integracyjne miejsce pracy - cenimy otwartość i autentyczność oraz wierzymy w moc informacji zwrotnej.
  • Elastyczne środowisko pracy zdalnej.
  • Kulturę doceniania pracowników (liczne programy motywacyjne).
  • Najlepszą na rynku opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną.
  • Wellbeing - dostęp do bezpłatnej infolinii zdrowia psychicznego, dodatkowe dni wolne od pracy, wykłady ekspertów, zajęcia sportowe i inne.
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, platforma kafeteryjna, a w jej ramach bony towarowe, karta multisport i liczne inne świadczenia dopasowane do preferencji pracownika)
  • Możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia i zasoby służące rozwojowi zawodowemu.
  • Współpracę z rynkami zagranicznymi w ramach międzynarodowych zespołów projektowych.