Etat Inspektor / Specjalista do Działu Organizacyjno - Prawnego

Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6480888, z dnia 2022-02-04

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego

zatrudni na podstawie umowy o pracę

Inspektora / Specjalistę do Działu Organizacyjno - Prawnego

Inspektor / Specjalista do Działu Organizacyjno - Prawnego

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • opracowywanie dokumentów Szpitala z zakresu organizacji,
  • opracowywanie przepisów wewnętrznych w uzgodnieniu z właściwymi merytorycznie komórkami organizacyjnymi,
  • sporządzanie wniosków i dokumentów do podmiotów, organów i instytucji (np. pisma do podmiotu tworzącego, wnioski do KRS, wnioski do rejestru PWDL prowadzonego przez Wojewodę Śląskiego),
  • przygotowywanie projektów Uchwał Rady Społecznej,
  • sporządzanie umów i porozumień,
  • sporządzanie odpowiedzi na zadekretowaną korespondencję,
  • prowadzenie rejestrów i wykazów za które odpowiedzialny jest Dział,
  • uczestniczenie w procedurze udzielania odpowiedzi na skargi i wnioski,
  • współdziałanie z komórkami organizacyjnymi Szpitala w zakresie przestrzegania praw pacjenta.

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe (preferowane: prawo, administracja),
  • dla Specjalisty wymagane minimum trzy lata pracy na podobnym stanowisku,
  • biegła obsługa komputera (w szczególności edytora tekstu Word oraz arkusza kalkulacyjnego Excel),
  • znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony zdrowia,
  • redagowanie dokumentów (pisma, przepisy wewnętrzne, umowy, analizy, zestawienia itp.),
  • umiejętność stosowania wykładni przepisów oraz analitycznego rozwiązywania problemów,
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, rzetelność, zaangażowanie, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane studia podyplomowe w zakresie prawa w ochronie zdrowia, doświadczenie w ochronie zdrowia.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie,
  • pracę w systemie podstawowym (od poniedziałku do piątku).

Pozostałe oferty pracy w firmie Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-02-2022
Wyświetleń: 121